Izrada kokedama, zelena predblagdanska radionica
Umjetnost

Organizator: Dječja kuća

Ova radionica pruža obiteljima priliku da zajednički upoznaju nekoliko nezahtjevnih biljaka koje su odlični pročišćivači zraka i idealne za dom. Kroz zajednički rad, članovi obitelji imat će priliku “zaprljati ruke” i osloboditi svoju kreativnost izrađujući vlastite kokedame – zemljane kugle obložene mahovinom. Datum: 03. 12. 2024. Vrijeme: 18.00-20.00 Mjesto: Dječja kuća Organizator: Gradska knjižnica Rijeka […]

Raspoloživi termini događanja

Datum početka i završetka događanja

03.12.2024.

Vrijeme početka događanja

18:00

Trajanje (sati)

Nije dostupno

Početna cijena

Nije dostupno

Ova radionica pruža obiteljima priliku da zajednički upoznaju nekoliko nezahtjevnih biljaka koje su odlični pročišćivači zraka i idealne za dom. Kroz zajednički rad, članovi obitelji imat će priliku "zaprljati ruke" i osloboditi svoju kreativnost izrađujući vlastite kokedame – zemljane kugle obložene mahovinom.

Datum: 03. 12. 2024.

Vrijeme: 18.00-20.00

Mjesto: Dječja kuća

Organizator: Gradska knjižnica Rijeka

Izvodi: Natali Bosić, Pedagoški kabinet

Dob: 7+ g. i roditelj

Prijave: prijave na događanje primaju se putem obrasca ovdje.

Kokedama, tradicionalna japanska tehnika sadnje biljaka bez posude, savršen je spoj prirode i umjetnosti te pruža djeci i odraslima priliku da zajedno stvaraju. Kako bi biljke što dulje krasile njihov dom, sudionici će naučiti sve o pravilnoj njezi i održavanju kokedama.

Radionica je  namijenjena je djeci od 7+ g. i njihovim odraslim pratnjama- mamama, tatama, nonama, tetama, barbama i ostalim amama. Uz dijete sudjeluje jedna odrasla osoba.

O voditeljici

Natali Bosić za sebe voli reći da je slobodna pedagoginja. Već dugi niz godina radi u području neformalnog obrazovanja, a u svom Pedagoškom kabinetu spaja kreativnost, igru i učenje, vodeći radionice i edukacije za djecu i odrasle koje vraćaju radost otkrivanja i stvaranja.

Program se odvija kao dio projekta “Kulturna obitelj” Gradske knjižnice Rijeka usmjerenog prema zajedničkim obiteljskim kreativno-kulturnim aktivnostima i roditeljima kroz koje se na multidisciplinaran način i različite oblike kreativnog jezika njeguje suvremeni pristup odgoju.